Par Stiprākais LatvijāKO SERTIFIKĀTS “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" NOZĪMĒ UN KĀ UZŅĒMUMI TIEK SERTIFICĒTI?

Sertifikāts “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" tiek piešķirts finansiāli stabiliem Latvijas uzņēmumiem. Tas apliecina, ka uzņēmumam ir laba kredītvēsture un pārvaldība.

KĀDI IR GALVENIE KRITĒRIJI, LAI SERTIFICĒTU UZŅĒMUMUS UN TĀ VADĪTĀJUS?

Svarīgākie kritēriji sertifikātu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" piešķiršanai ir augsts kredītreitings, kas prognozē zemu saistību neizpildes risku 90 un vairāk dienu laikā divpadsmit nākamajos mēnešos. Uzņēmumu kredītspēja tiek novērtēta un reitingi tiek noteikti pēc kredītreitinga principa, kas sastāv no informācijas par finanšu pienākumiem, parāda maksājumu vēsturi, finanšu rezultātiem – apgrozījumu, rentabilitāti, likviditāti, pašu kapitālu, citām attiecībām un to izmaiņām. Tiek vērtētas darījumu attiecības, juridiskie ierobežojumi, uzņēmējdarbības risks un cita būtiska informācija. Kopvērtējums sastāv no vairāk nekā 100 dažādiem mainīgiem lielumiem, kas var ietekmēt uzņēmuma kredītreitingu.

KUR TIEK IEGŪTI DATI UZŅĒMUMA KREDĪTREITINGA APRĒĶINAM?

Kredītu birojs saņem datus no Valsts Uzņēmumu reģistra, Valsts Ieņēmumu dienesta, kredītiestādēm – komercbankām, līzinga kompānijām un citiem aizdevējiem, kā arī būvniecības, tirdzniecības, enerģētikas un citu nozaru uzņēmumiem, ar kuriem ir vienošanās par sadarbību datu apmaiņā.

Sertificēto uzņēmumu ieguvumi

 • Pierādījums uzņēmuma finansiālā stāvokļa stabilitātei
 • Pievienošanās spēcīgākajai elites kopienai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā
 • Uzticama darba devēja tēls
 • Lietojiet gan gravētu, gan e-sertifikātu, lai stiprinātu savu uzticamību nozarē
 • Augstāks potenciāls izmantojot sertifikātu vietējā un pasaules mērogā
 • Stiprāko uzņēmumu saraksts laikrakstā «Dienas Bizness»
 • Sertificēto uzņēmumu saraksts kib.lv
 • Jūsu uzņēmums būs atrodams kartē starp baltijas stiprākajiem uzņēmumiem
 • Popularitāti veicinoši ieraksti par jūsu uzņēmumu Facebook un citu sociālo mediju lapās

“STIPRĀKAIS LATVIJĀ" palīdz veidot uzņēmuma atpazīstamību

Sportā mēs sasniedzam labākos rezultātus un esam pieraduši lepoties ar saviem diplomiem, medaļām un trofejām. Šādi sasniegumi rada labu sajūtu un motivē darīt vēl vairāk. Arī biznesa pasaulē ir smagi jāstrādā, lai gūtu panākumus.

Kredītinformācijas birojā mēs uzskatām, ka arī veiksmīgiem uzņēmumiem ir vajadzīga atzīšana, lai citi pamanītu viņu sasniegumus. Tas nodrošina gan motivāciju uzņēmējdarbības veicināšanai, gan darbinieku uzticēšanos.

Kredītinformācijas birojs apstiprina, ka “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" sertifikāts ir apliecinājums veiksmīgam uzņēmumam Latvijā. Šis sertifikāts apliecina uzņēmuma labo finansiālo stāvokli, finanšu stabilitāti un augstu maksāšanas disciplīnu.

Kā atzīst bankas – maksāšanas disciplīna ir viens no svarīgākajiem risku novērtēšanas kritērijiem. Reizēm šķiet – kas tur liels, par kādu dienu vai divām nokavēts maksājums. Nevienam taču nekāds liels ļaunums nenotiek! Tomēr patiesībā ir pavisam citādi. Turklāt šo faktoru vērtē ne vien banka, bet arī daudzi uzņēmumi, meklējot jaunus biznesa partnerus un sekojot līdzi sadarbībai ar esošajiem. Šis ir visvienkāršākais indikators tam, kā tiek ievērotas vienošanās un vai uzņēmums spēj plānot savu naudas plūsmu. Uzņēmumi ar labu kredītvēsturi bez grūtībām saņem ne vien aizdevumus, bet bieži arī izdevīgākus piedāvājumus gan no bankām, gan citiem sadarbības partneriem.

Kā jūs varat izmantot šo sertifikātu, lai reklamētu savu biznesu un parādītu uzņēmuma rezultātus partneriem, darbiniekiem un klientiem? Šeit mēs ar prieku dalāmies ar padomiem un ieteikumiem, sertifikāta plašākai izmantošanai.

Logo “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" izmantošana uzņēmuma mārketingā:

 • Uzņēmuma iekšējie kanāli – sertifikātu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" var pievienot uzņēmuma mājas lapai, darbinieku e-pasta parakstam, parādīt uzņēmuma iekšējos digitālajos ekrānos, izdrukāt uz vizītkartēm, parādīt elektroniskajos rēķinos un pavadzīmēs. To var izmantot arī uz uzņēmuma sienām – vestibilā, atpūtas telpā, kafijas stūrī vai sanāksmju telpā. Sertifikāta logo var izdrukāt arī uz uzņēmuma dokumentiem, piemēram, biznesa veidlapām, rēķiniem, aploksnēm, mapēm vai piezīmju grāmatiņām.
 • Korporatīvie sociālie mediji – logotipu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" var parādīt korporatīvo sociālo mediju kanālos (Facebook, Instagram, LinkedIn), to var ērti pievienot sociālo mediju attēliem, palīdzot radīt un uzturēt pozitīvu korporatīvo tēlu.
 • Uzņēmuma prezentācijas – Uzņēmumi, kuru darbībā ir svarīgi iepazīstināt ar sevi un prezentēt sevi dažādās sanāksmēs un sarunās, savos prezentācijas materiālos var izmantot logotipu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ". Šādas prezentācijas var ietvert, piemēram, uzņēmuma, produktu vai pakalpojumu prezentācijas vai citus materiālus.
 • Reklāmas materiāli – logo “STIPRĀKAIS LATVIJĀ " var veiksmīgi izmantot dažādiem mārketinga materiāliem, kurus bieži izmanto gadatirgos, izstādēs vai citos klientu pasākumos, piemēram, bukletos, skrejlapās, kuponos, brošūrās, roll-up stendos. Marķējumu var drukāt arī uz uzņēmuma pārstāvošo komandas locekļu apģērba (T-krekla, jakas, cepures). Sertifikātu var izmantot arī uzņēmuma izstādes vai gadatirgus noformējumā. Iekļaujot drukas reklāmās logotipu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ", uzsvērsiet uzņēmuma labo maksāšanas disciplīnu.
 • Dāvanas – ja uzņēmumam ir tradīcija svētku dienās dāvināt saviem sadarbības partneriem korporatīvās firmas dāvanas, laba ideja ir pievienot logotipu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ", lai klienti apzinātos, ka viņiem ir veiksmīgi biznesa partneri.
 • Biroja sienas sertifikāts – “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" sertifikāts ir arī noderīgs rīks uzņēmumam, lai veidotu savu kā darba devēja reputāciju. Šis zīmols palielina uzņēmuma vērtību jaunajiem vai potenciālajiem darbiniekiem un palielina iespējas pieņemt darbā augstāka līmeņa vadītājus. Esošajiem darbiniekiem sertifikāts “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" ir apliecinājums, kas garantē, ka uzņēmums savlaicīgi maksā algas un ir labs un pieprasīts darba devējs.
 • Uzņēmuma ārdurvis vai logi – durvju uzlīmes ir labs un ērts veids, lai parādītu saviem klientiem, viesiem vai biznesa partneriem, ka esat novērtēts uzņēmums. Uzlīmi varat piestiprināt gan pie stikla durvīm, gan logiem, lai apmeklētāji pirms ienākšanas, varētu pamanīt apbalvojumu.
 • Uzņēmuma transports – uzlīmējiet “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logo uz sava uzņēmuma autotransporta, lai arī ārpus biroja pārvietojoties, ikviens redzētu, ka Jūsu uzņēmums ir finansiāli stablils un novērtēts gan Latvijā, gan arī starptautiskā mērogā. (Augstākas izšķirtspējas logo jautājiet mums).
 • Projekti – rakstot dažāda veida projektus, lepojaties ar augsto maksāšanas disciplīnu un rādiet to arī citiem, lieciet blakus sava uzņēmuma logo arī “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logo, kas palīdzēs jūs ātrāk atpazīt kā finansiāli stabilu uzņēmumu.

“STIPRĀKAIS LATVIJĀ" sertifikāts un logotips ir izveidoti un pierādījuši sevi biznesa pasaulē kopš 2017. gada, citās Eiropas valstīs jau kopš 2007.gada. Radām tradīciju parādīt “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logotipu dažādos uzņēmumu kanālos, tādējādi pierādot stabilu un ilgtspējīgu uzņēmuma vadību.

Mēs ceram, ka šie padomi dos jums drosmi izmēģināt jaunus vai vēl nemēģinātus paņēmienus, kas palīdzēs jums parādīt un izplatīt jūsu biznesa panākumus dažādos veidos.Vai jūsu uzņēmums ir Stiprākais Latvijā?

Aizpildiet formu, un mēs ar jums sazināsimies.
* Lauki ir obligāti