Stiprākais LatvijāKAS IR SERTIFIKĀTS “STIPRĀKAIS LATVIJĀ"?

Sertifikātu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" var iegūt finansiāli stabili Latvijas uzņēmumi ar labu kredītvēsturi un pārvaldību. Sertifikātu Baltijā piešķir no 2017. gada, bet citās Eiropas valstīs jau kopš 2007. gada. Latvijā to izsniedz AS “Kredītinformācijas Birojs".

KĀDI IR GALVENIE KRITĒRIJI SERTIFIKĀTA SAŅEMŠANAI?

Svarīgs kritērijs sertifikāta “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" piešķiršanai ir augsts uzņēmuma kredītreitings, kas prognozē zemu saistību neizpildes risku (90 un vairāk dienu laikā nākamajos divpadsmit mēnešos). Uzņēmumu kredītspēju novērtē un reitingu nosaka pēc kredītreitinga principa. Vērā ņem informāciju par uzņēmuma finanšu saistībām, kredītiem, maksājumu vēsturi, finanšu rezultātiem, t.sk. apgrozījumu, rentabilitāti, likviditāti, pašu kapitālu, citām attiecībām un to izmaiņām. Vērtējam arī darījumu attiecības, juridiskos ierobežojumus, uzņēmējdarbības risku un citu būtisku informāciju. Kopvērtējumu ietekmē vairāk nekā 100 dažādi mainīgie.

KUR IEGŪST DATUS UZŅĒMUMA KREDĪTREITINGA APRĒĶINAM?

Datus iegūst no plaša uzņēmumu loka, piemēram, kredītiestādēm – komercbankām, līzinga kompānijām un citiem aizdevējiem, kā arī būvniecības, tirdzniecības, enerģētikas, parādu piedziņas un citu nozaru uzņēmumiem, ar kuriem ir vienošanās par sadarbību datu apmaiņā. Tāpat izmantojam datus no Uzņēmumu reģistra un Valsts ieņēmumu dienesta.

SERTIFICĒTO UZŅĒMUMU IEGUVUMI

 • Apliecinājums uzņēmuma finansiālā stāvokļa stabilitātei
 • Pievienošanās spēcīgāko uzņēmumu elitei Baltijā
 • Uzticama darba devēja tēls
 • Digitāls sertifikāts, lai stiprinātu savu uzticamību klientu un sadarbības partneru acīs
 • Augstāks potenciāls izmantojot sertifikātu vietējā un pasaules mērogā
 • Atpazīstamību veicinoši ieraksti par uzņēmumu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" Facebook lapā

“STIPRĀKAIS LATVIJĀ" PALĪDZ VEIDOT UZŅĒMUMA ATPAZĪSTAMĪBU

Sasniedzot labus rezultātus sportā, ierasts lepoties ar diplomiem un medaļām. Sasniegumi ceļ pašvērtējumu un vairo motivāciju darīt vēl vairāk. Līdzīgi arī uzņēmējdarbības vidē – lai gūtu panākumus, nopietni jāstrādā un par saviem sasniegumiem jāstāsta plašāk.
Uzskatām, ka atzinība nepieciešama ne vien sportistiem, bet arī uzņēmējiem, lai arī citi pamanītu biznesa sasniegumus. Tas sniedz motivāciju uzņēmējam pašam attīstīties tālāk, kā arī veicina darbinieku uzticību savam darba devējam.

Sertifikāts “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" liecina par veiksmīgu uzņēmējdarbību Latvijā – finanšu stabilitāti, augstu maksāšanas disciplīnu un labu pārvaldību.

Kā atzīst bankas, maksāšanas disciplīna ir viens no svarīgākajiem risku novērtēšanas kritērijiem. Reizēm šķiet, kas tur īpašs – dienu vai divas nokavēts maksājums, nekāds ļaunums nav noticis… Bet realitātē ir pavisam citādi. Turklāt šo faktoru vērtē ne tikai bankas, bet arī uzņēmumi, kas meklē jaunus sadarbības partnerus vai izvērtē esošos. Maksāšanas disciplīna ir pats vienkāršākais indikators tam, kā uzņēmums pilda vienošanos un plāno naudas plūsmu. Uzņēmumi ar labu kredītvēsturi un augstu kredītreitingu bez grūtībām saņem ne vien aizdevumus no bankām, bet arī izdevīgākus piedāvājumus no sadarbības partneriem.

KĀ UZŅĒMUMS VAR IZMANTOT ŠO SERTIFIKĀTU SAVA BIZNESA REKLĀMAI?

“STIPRĀKAIS LATVIJĀ" sertifikātu uzņēmums var izmantot:

 • Uzņēmuma iekšējos kanālos:

  – mājaslapā, darbinieku e-pasta parakstos, vizītkartēs, uzņēmuma digitālajos ekrānos, elektroniskajos rēķinos un pavadzīmēs. Logotipu var uzdrukāt arī uz uzņēmuma dokumentiem: veidlapām, rēķiniem, aploksnēm, mapēm vai piezīmju grāmatiņām.

  – drukātā formātā – uzņēmuma vestibilā, atpūtas telpā, kafijas stūrītī vai sanāksmju telpā.

 • Korporatīvajos sociālajos medijos

  “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logotipu var ievietot uzņēmuma sociālo mediju Facebook, Instagram, LinkedIn kontos, pievienojot profila noformējumam vai fotogalerijām.
 • Uzņēmuma prezentācijās

  Uzņēmumi, kuri izmanto prezentācijas materiālus pakalpojumu vai produktu pārdošanai, var tiem pievienot logotipu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ".
 • Reklāmas materiāli

  Logotips veiksmīgi izmantojams mārketinga materiālos, kurus lieto gadatirgos, izstādēs vai citos klientu pasākumos, piemēram, bukletos, skrejlapās, kuponos, brošūrās, roll-up stendos. Logotipu var drukāt arī uz apģērba (T-krekla, jakas, cepures).
 • Dāvanas

  Ja uzņēmumam ir tradīcija svētku dienās dāvināt sadarbības partneriem korporatīvās dāvanas, tās var papildināt ar “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logotipu, informējot, ka esat veiksmīgs un uzticams biznesa partneris.
 • Biroja sienas sertifikāts

  “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" sertifikāts pozitīvi ietekmē arī uzņēmuma kā darba devēja reputāciju. Tas vairo uzņēmuma vērtību jauno un potenciālo darbinieku acīs, tādejādi palielinot iespēju pieņemt darbā tirgū pieprasītākos speciālistus. Esošajiem darbiniekiem “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" ir garants, ka uzņēmums savlaicīgi maksās algu un būs pieprasīts darba devējs.
  – Uzņēmuma ārdurvis vai logi. Durvju uzlīmes ir ērts veids, lai parādītu saviem klientiem, viesiem vai biznesa partneriem, ka esat novērtēts uzņēmums. Uzlīmi var piestiprināt gan pie stikla durvīm, gan logiem, lai apmeklētāji pirms ienākšanas, varētu pamanīt apbalvojumu.
  – Uzņēmuma autoparks. Uzlīmējot “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logotipu uz uzņēmuma auto, arī pārvietojoties ārpus biroja ikviens redzēs, ka Jūsu uzņēmums ir finansiāli stabils un novērtēts gan Latvijā, gan arī starptautiskā mērogā (augstākas izšķirtspējas logo jautājiet mums).
  – Projekti. Izstrādājot piedāvājumus un projektus, palepojaties ar augsto maksāšanas disciplīnu, pievienojot arī “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" logotipu! Tas palīdzēs jūs atpazīt kā finansiāli stabilu un uzticamu uzņēmumu.

KUR PĀRBAUDĪT VAI UZŅĒMUMS IR “STIPRĀKAIS LATVIJĀ"?

Lai pārbaudītu, vai jūs interesējošajam uzņēmumam ir “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" sertifikāts, ieskatieties Stiprāko uzņēmumu sarakstā. Ja nosaukums tur ir atrodams, varat būt pārliecināts, ka uzņēmums ir “STIPRĀKAIS LATVIJĀ".Vai jūsu uzņēmums ir STIPRĀKAIS LATVIJĀ?

Aizpildiet formu, un mēs ar jums sazināsimies!
* Lauki ir obligāti

[contact-form-7 id="3512″ title="Vai jūsu uzņēmums ir Stiprākais Latvijā 2019?"]

xemeaino [test]