ATSKAIŠU AGREGATORS

Lai paātrinātu un uzlabotu informācijas iegūšanu par sadarbības partneru kredītvēsturi, Kredītinformācijas Birojs ir radījis automatizētu un individuālu jauno klientu kredītspējas izvērtēšanas un apstrādes rīku jeb Atskaišu agregatoru (Instant Decision Module).

“Mūsdienās lēmumu pieņemšanas ātrums un kvalitāte ir ļoti būtiska. Lai uzņēmējiem atvieglotu šo procesu esam radījuši jaunu tehnoloģisku rīku, kas būtiski atvieglo lēmuma pieņemšanu par jauniem sadarbības partneriem. Kredītinformācijas noskaidrošana prasīs vien pāris sekundes un būs skaidrs vai vēlaties sadarboties ar uzņēmumu vai privātpersonu, vai nē," stāsta Kredītinformācijas Biroja izpilddirektors Intars Miķelsons.

Atskaišu rīku ir iespējams pielāgots precīzi Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai atlasītu informāciju par sadarbības partnera kredītvēsturi. Sistēma automātiski izvērtēs klienta parādsaistības un pieņems datos balstītu lēmumu par kredīta vai preču un pakalpojumu pēcapmaksas apjomu un piešķiršanas risku.

Atskaišu rīku var pielāgots katram uzņēmumam individuāli, ņemot vērā, piemēram, ieņēmumus, izdevumus, rēķinu apmaksas paradumus u.c. informāciju. Turpmāk dati vairs nebūs jāievada manuāli, un ātri iegūsiet precīzu informāciju par klientiem no visas Baltijas.

Pakalpojums ir pieejams kredītiestādēm, vairumtirgotājiem, mazumtirgotājiem un citiem uzņēmumiem.