Par mums

AS “Kredītinformācijas Birojs" (KIB) ir daļa no pasaulē lielākās kredītinformācijas un riska pārvaldības risinājumu pakalpojumu sniedzēju grupas “Creditinfo Group", un tās mērķis ir samazināt uzņēmumu un privātpersonu finanšu riskus.

KIB ir dibināts 2013.gada maijā un ir pirmais licencētais kredītinformācijas birojs Latvijā, tā darbību datu apstrādes jomā licencē un uzrauga Datu Valsts Inspekcija.

AS Kredītinformācijas Birojs akcionāri ir AS “Swedbank" AS,  AS “SEB banka", AS “Luminor Bank", AS “Citadele banka, un starptautisks kredītinformācijas biroju operators Creditinfo Grupa.

Akumulējot vienkopus informāciju no plaša uzņēmumu loka un pievienojot valsts un komercreģistra datus, mēs palīdzam Latvijas uzņēmumiem:

  • pieņemt ātri korektus finanšu lēmumus
  • kontrolēt debitorus
  • palielināt apgrozījumu.

Mūsu klientiem ir pieejama datu bāze https://secure.kib.lv, kas ļauj piekļūt Latvijas uzņēmumu un privātpersonu finanšu datiem jebkurā diennakts laikā. Turklāt mēs regulāri veicam uzņēmumu maksāšanas uzvedības, kredītreitingu un maksātnespējas novērtējumus, lai prognozētu attīstības tendences.

Privātpersonas visu Kredītinformācijas birojā apkopoto informāciju iepriekš reģistrējoties var pārbaudīt www.manakreditvesture.lv datu bāzē. Katrai privātpersonai ir tiesības bezmaksas saņemt savu kredītvēstures izziņu, kurā ir redzami dati par aktīvajām saistībām, kavētiem līgumiem un rēķiniem, saraksts ar uzņēmumiem, kuri ir pieprasījuši privātpersonas kredītvēstures izziņu. Par maksu ir iespēja saņemt papildus kredītvēstures izziņu vai iegādāties gada abonementu, kas dod iespēju pārbaudīt savu kredītspējas automātisko aprēķinu.