Jaunumi

“Kredītinformācijas Birojs” saņem informācijas drošības pārvaldības sertifikātu

Mums rūp mūsu klienti, tādēļ esam spēruši būtiski soli, lai vēl vairāk uzlabotu uzņēmuma darba kvalitāti. Mājasdarbs ir padarīts, un “Kredītinformācijas Birojs" ir saņēmis informācijas drošības un pārvaldības sertifikātu ISO/IEC 27001:2013.

Tas ir starptautisks standarts, kas nosaka prasības uzņēmuma informācijas drošības pārvaldības sistēmas izveidošanai, ieviešanai, uzturēšanai un uzlabošanai.

Dokuments apliecina, ka:

  • uzņēmumā ir izveidota droša informācijas pārvaldības sistēma, kuru atbilstoši uztur un pastāvīgi uzlabo, un tā atbilst starptautiski atzītām drošības prasībām;
  • ir izstrādāti un novērtēti informācijas drošības riski atbilstoši uzņēmuma darba specifikai. 

“Tā kā ikdienā strādājam ar privātpersonu un uzņēmumu datiem, informācijas un datu drošība ir mūsu prioritāte! Šī iemesla dēļ pieņēmām lēmumu sekot starptautiski atzītam standartam, kas mums kalpos kā pastāvīgs orientieris informācijas pārvaldības sistēmu uzlabošanai, jo darbs pie drošības pasākumu uzlabošanas nekad nebeidzas. Ceru, ka sertifikāts kalpos arī kā papildu uzticības garants arī mūsu klientiem," saka “Kredītinformācijas Biroja" valdes loceklis Intars Miķelsons.